WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 2021

W środku zimy – lato ! Tak można powiedzieć o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Mroźna aura nie ostudziła gorących serc wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej w Grzymałkowie. Znów pięknie zagrali ! Ośmioro uczniów klas ósmych naszej szkoły już trzeci rok z rzędu kwestowało dla WOŚP. Byli to: Sylwia Foks, Aleksandra Godkiewicz, Michał Kolus, Rafał Kolus, Kacper Kolus, Igor Węgrzyn, Natalia Zając, Oliwia Żmuda. Niesamowita siła płynąca z ludzkich serc sprawiła, że kwota, którą zebrano w niespełna 4 godziny wyniosła 5568,54 zł. Uczniowie kwestowali pod opieką nauczycieli: Karoliny Kaczmarczyk, Grażyny Misztal, Iwony Mróz, Ewy Serek, Ewy Wieczorek i Wojciecha Urbana. Pieniądze zbierano przed kościołami: w Grzymałkowie, Strawczynie, Niewachlowie i Kostomłotach. Po powrocie do szkoły z gorącą herbatą, pizzą i rogalikami czekała wicedyrektor szkoły Barbara Kolus.