Powitanie wiosny

19 marca 2021 roku w naszej szkole zapamiętamy jako bajeczny, kolorowy i wesoły - prawdziwy Festiwal Kolorów.
Od samego rana w szkole dało się wyczuć atmosferę radości i oczekiwania, było kolorowo a to za sprawą, pięknych kolorowych strojów jakie dominowały tego dnia.Uczniowie klas O-III, chcąc na dobre pożegnać zimę, wykonali Marzannę - kolorową kukiełkę, która symbolizuje słowiańską boginię, którą obarczono winą za obumieranie natury i pojawienie się zimy. Pożegnali się z nią, wierząc w odejście zimy.Nieoczekiwanie w szkole pojawiła się - piękna, radosna, uśmiechnięta, kolorowa z koszem kwiatów PANI WIOSNA, która z barwnym korowodem odwiedziła każdą klasę. Bawiła się z dziećmi, opowiadała ciekawostki i na dobre zaprzyjaźniła się z nimi. Z chwilą jej pojawienia się, wróciła nadzieja nie tylko na piękną słoneczną pogodę, ale również na powrót do „normalności” bez żadnych ograniczeń.

Link do filmu: