Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie klas ósmych.
Ze względu na obecną sytuację, obecni byli tylko rodzice z trójek klasowych. Rozdanie świadectw nastąpiło w salach lekcyjnych. Natomiast uroczystość pożegnania absolwentów odbyła się na sali gimnastycznej w obecności zastępcy wójta naszej gminy -p. Michała Milcarza, który wręczył nagrody najlepszym uczniom.
Dodatkowo wręczono Uczniowi Roku - Annie Kołodziejczyk nagrodę książkową ufundowaną przez Władze Gminy oraz specjalną nagrodę ufundowaną przez Dyrektora szkoły.
Wszystkiemu towarzyszyło wiele emocji i wzruszeń, zwłaszcza związanych z odejściem ósmoklasistów????.
Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek, zarówno dla uczniów, jak i rodziców - po bardzo ciężkim roku pracy.
Wszystkim życzymy udanego bezpiecznego wypoczynku oraz wielu ciekawych wakacyjnych przygód ????