Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 cz.II

Nadszedł długo wyczekiwany dzień zakończenia roku szkolnego. Dzień, który zwiastuje czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej nauki i pracy.Zgodnie z tradycją zakończenie roku szkolnego zostało poprzedzone Mszą świętą o godz. 8.00 w kościele w Grzymałkowie. Następnie wszyscy spotkali się w szkole, gdzie odbyła się akademia przygotowana przez uczniów klas 0-3. Koniec roku to również czas podsumowań i wyróżnień. Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów było wręczenie przez Panią Dyrektor i Panią Wicedyrektor nagród i dyplomów za sukcesy odniesione w Ogólnopolskim Konkursie „Mistrz Edukacji Wczesnoszkolnej”, w zawodach sportowych, a także za stuprocentową frekwencję.Podziękowania popłynęły też do rodziców, nauczycieli i pracowników naszej placówki.Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła udanych i bezpiecznych wakacji, pełnych wrażeń i  słonecznej pogody.