Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej to dzień, w którym składamy życzenia nauczycielom, pamiętamy też o tych, których nie ma już wśród nas.Uczniowie Szkoły Podstawowej w Grzymałkowie uczcili pamięć swojego patrona, również nauczycielki Jadwigi Mikody, składając kwiaty i zapalając znicz u stóp jej popiersia. Następnie przedstawili przygotowany pod kierunkiem nauczycieli: p. E. Serek, p. E. Wieczorek i p. R. Pacha program słowno – muzyczny. Taniec wykonały dziewczynki przygotowane pod kierunkiem p. A. Wituły.Życzenia dla nauczycieli, pracowników i uczniów złożyli obecni na uroczystości goście: p. wicewójt Gminy Mniów Michał Milcarz oraz zastępca Przewodniczącego Gminy p. Michał Sipika. W tym dniu życzenia popłynęły również z ust p. Dyrektor M. Dąbrowskiej, wicedyrektor B. Kolus oraz przedstawicieli Rady Rodziców. W drugiej części miało miejsce pasowanie na pierwszoklasistę. Najmłodsi uczniowie złożyli ślubowanie i oficjalnie stali się członkami braci uczniowskiej SP im. Jadwigi Mikody w Grzymałkowie.