MAGIA ŚWIĄT OTWIERA SERCA

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, który sprawia, że otwierają się nasze serca ♥️♥️              i czynimy DOBRO. Tym razem ze świątecznym wsparciem ruszyliśmy do podopiecznych z Domu Pomocy Społecznej im. Jana Pawła II w Kielcach. Ogromne słowa podziękowania kierujemy do Rodziców, Uczniów oraz Pracowników szkoły, których hojność była ogromna. Za wsparcie naszej akcji dziękujemy również rodzinie z Warszawy, która przekazała pościel i ręczniki. Ta nasza wspólna inicjatywa łączy ze sobą tych, którzy pragną pomagać z tymi, którzy tej pomocy potrzebują. Poprzez takie działania uczymy naszych uczniów wrażliwości i potrzeby nawiązywania międzypokoleniowej więzi. To MY RAZEM czynimy ten Świat Lepszym♥️♥️ Niech radość obdarowanych będzie również naszą radością. Dołączamy życzenia: Wesołych, pełnych miłości i dobra Świąt Bożego Narodzenia. Ze świątecznym pozdrowieniem dyrekcja oraz cała społeczność szkolna.