#MłodyZawodnik=WIELKIESUKCESY

Od pięciu lat trenuje w KKP KORONA KIELCE, ma na swoim koncie wiele tytułów i  sukcesów indywidualnych i zespołowych a równocześnie jest uczniem klasy piątej naszej szkoły - STASIU BARTUSIAK.A to wszystko za sprawą piłki nożnej, która niewątpliwie jest jego pasją.Zaangażowany, kreatywny i inteligentny zawodnik. Bardzo dobry uczeń, skromny, koleżeński, taktowny. Zasada Fair Play towarzyszy mu nie tylko na boisku - potwierdzą to wszyscy, którzy Stasia znają.Na turniejach oraz meczach jest zawodnikiem wyróżniającym się taką postawą i  umiejętnościami, że potrafi zmobilizować cały zespół do gry. W okresie wakacji znalazł się na liście 12-tu najbardziej uzdolnionych zawodników z rocznika 2010 z całej Polski i odbył w Portugalii obóz piłkarski organizowany przez COMT COACHING.Miał okazję uczestniczyć w treningach, które prowadzili trenerzy tak znanych klubów jakBenfica Lizbona oraz Sporting Lizbona. Zwiedził stadion, na którym te kluby rozgrywają mecze. Podczas tego pobytu był obserwowany nie tylko pod względem umiejętności technicznych i taktycznych z zakresu piłki nożnej, ale również na wielu innych płaszczyznach - chociażby pod kątem savoir vivre, funkcjonowaniem w zespole itp. W grze wewnętrznej zorganizowanej przez trenerów Stasiu zajął I miejsceJuż dzisiaj Stasiowi GRATULUJEMY ostatniego sukcesu - powołania do KADRY ŚWIĘTOKRZYSKIEJ rocznik 2010.Jako szkoła jesteśmy bardzo DUMNI ze sportowych osiągnięć naszego wychowanka. Trzymamy kciuki i mocno wierzymy, że będzie kontynuował swoją pasję godząc ją z dobrymi wynikami w nauce. Mocno kibicujemy Stasiowi i zapewne jeszcze nie raz będziemy pisać o osiągnięciach młodego KORONIARZA a naszego wychowanka.Słowa uznania kierujemy również do rodziców, którzy poświęcają wiele czasu, zaangażowania i uwagi po to, by Stasiu mógł szlifować swój piłkarski talent. GRATULUJEMY!Już wkrótce przedstawimy inną postać dobrze zapowiadającego się młodego KORONIARZA….