WEŹ DO RĘKI BIAŁY OPŁATEK I ŻYCZ SZCZĘŚCIA CAŁEMU ŚWIATU

Uczniowie naszej szkoły tradycyjnie, jak co roku, przedstawili jasełka bożonarodzeniowe. Świetności inscenizacji dodały kolędy i  pastorałki, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Wśród zebranych obecni byli zaproszeni goście: poseł pan Krzysztof Lipiec, dyrektor biura poselskiego pani Małgorzata Pruś, a także Wójt Gminy Mniów pan Piotr Wilczak.
Po przedstawieniu nagrodzono dzieci biorące udział w konkursie na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową. Na zakończenie pani dyrektor Małgorzata Dąbrowska i wicedyrektor p. Barbara Kolus oraz goście złożyli wszystkim zgromadzonym życzenia świąteczno-noworoczne tudzież podziękowali za przygotowanie pięknej uroczystości i świątecznej dekoracji.
Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w jasełkach oraz opiekunom: księdzu Karolowi Kluskowi, p.Radosławowi Pachowi i  p. Izie Tkaczyk.