Dzień Patrona Szkoły

Już rok nasza szkoła ma patrona – Jadwigę Mikodę. W tym ważnym dniu 8 grudnia świętowanie rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, którą odprawił ksiądz Karol Klusek. Po odśpiewaniu hymnu szkoły w obecności pocztu sztandarowego i po przemówieniu p. dyrektor Małgorzaty Dąbrowskiej uczniowie klas IV – VII przedstawili montaż słowno – muzyczno – taneczny o życiu, czynach i ofiarnej śmierci naszej niezłomnej Patronki.W związku z obchodami Dnia Patrona w szkole odbyły się konkursy. Po akademii dyrektor p. Małgorzata Dąbrowska i wicedyrektor p. Barbara Kolus wręczyły zwycięzcom nagrody rzeczowe, a także karnety wejściowe na basen, które ufundował wychowanek, a zarazem przyjaciel naszej szkoły.W konkursie wiedzy o Potronce (online): pierwsze miejsce zajęła Weronika Gos z kl. VIIb , drugie - Maja Wodecka z kl. VIb, a trzecie Joanna Stefańska z kl. VIIa.W drugim konkursie za najlepsze prezentacje multimedialne nagrody otrzymali :
Maja Łucak i Wiktor Węgierek kl VIa – 1 miejsce
Julita Stępień kl. VIa - 2 miejsce
Katarzyna Wiczkowska – kl. VIIa - 3 miejsce
Na koniec popłynęły podziękowania skierowane do naszych artystów za udany występ i trud, jaki włożyli w jego przygotowanie.
Dziękujemy Szanownym Gościom za przybycie i wspólne świętowanie: p. Beacie Wołowiec - wnuczce p. Jadwigi Mikody oraz Wójtowi Gminy Mniów p. Piotrowi Wilczakowi, Wicewójtowi p. Michałowi Milcarzowi, emerytowanym nauczycielom, p. Stanisławowi Komisarczykowi i rodzicom.
Dzisiejsze wydarzenia przebiegały w podniosłej atmosferze zadumy i refleksji. Dziękujemy za to naszym uczniom i wszystkim, którzy zaangażowali się w organizowanie i przebieg uroczystości.
Do zobaczenia za rok.