21- Edycja „I TY ZOSTAŃ ŚW. MIKOŁAJEM”

Fenomen DOBROCI, wielu osób prywatnych i przedsiębiorców z terenu naszej gminy sprawił, że 33 dzieci ze wszystkich szkół gminy, dzień 6 grudnia zapamięta na długo, ponieważ pojechały do kina i Mc Donald’s. Głównym gościem podczas wyjazdu był Św. Mikołaj, który wręczył dzieciom paczki. W roli pomocnika Św. Mikołaja wystąpił pan wójt Piotr Wilczak. Ta piękna akcja Wielu Dobrych Serc trwa, bo są wokół nas LUDZIE, którzy od 21 lat mają potrzebę pomagania. Jako szkoła mamy wielką przyjemność wspólnie z GOPS w Mniowie współorganizować to piękne przedsięwzięcie. Dziękując darczyńcom wierzymy, że za rok również możemy liczyć na ich wsparcie i otwarte serca.
Już dziś wszystkim ofiarodawcom, życzymy pięknych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz tego, by Dobro na zawsze zagościło w ich sercach.
Składamy ogromne podziękowania dla:
Biskup Monika Paweł
Borcuch Kazimierz