Występy cyrku

1 października 2019 roku w naszej szkole gościł cyrk „Szok”. Cyrkowcy zaprezentowali uczniom i nauczycielom program artystyczny zawierający elementy żonglerki, sztuki iluzji oraz  tresury zwierząt - gołębi i psów. Niektórzy z widzów mogli wypróbować swoje możliwości w poszczególnych dyscyplinach, spośród publiczności zostali wybrani ochotnicy do wzięcia udziału w  przedstawieniu. Najwięcej emocji wywołało pojawienie się artystki z wężem, która wyszła do publiczności, aby każdy mógł go dotknąć. Niektórzy uczniowie odważyli się trzymać gada w swoich rękach. Artyści zaprezentowali godzinne przedstawienie, podczas którego podziwiano niezwykły pokaz umiejętności. Występ cyrkowców nagrodzono gromkimi brawami.