Konkurs mitologiczny

W miesiącu grudniu 2019 r. w naszej szkole odbył się I etap (pisemny) szkolnego konkursu mitologicznego pod hasłem ,,Znamy i lubimy mitologię”. Brali w nim udział uczniowie  klas szóstych. Wykazali się oni znajomością wybranych mitów greckich. 24 stycznia 2020 r. odbył się II etap konkursu, w którym jego uczestnicy prezentowali wybrane przez siebie postacie mitologiczne. Uczniowie z pomocą rodziców przygotowali przepiękne stroje i atrybuty oraz doskonale wczuli się w swoje role.

Zwyciężczynią tego konkursu została uczennica kl. VI a Zuzanna Łucak, drugie miejsce  - Alicja Łucak VI a, a trzecie Natalia Stachura kl. VI b. Wyróżnieni zostali następujący uczniowie: Gabriela Jarząb, Maja Łącka, Kinga Pasik, Natalia Sobczyk – kl. VI b oraz Kacper Feliszek i Krzysztof Swat - kl. VI c.

Za ogromne zaangażowanie dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom. Konkurs został przygotowany przez: p. Halinę Jankowską, p. Ewę Hendzel, p. Ewę Serek i p. Izabelę Tkaczyk.