Konkurs pożarniczy

Znalezione obrazy dla zapytania: strażak gif

27 lutego w w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Mniowie odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom” w dwóch kategoriach wiekowychkl. I-VI oraz VII –VIII. Organizatorem eliminacji była Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach. Nasi uczniowie licznie ( 17 osób) zgłosili sie do udziału w tym trudnym konkursie. Mamy sukces w grupie wiekowej klas VII-VIII. Kolejny raz zdobyliśmy I miejsce, a także III, bo tak to już sie dzieje od kilku lat, że uczniowie z Grzymałkowa prezentują wysoki poziom wiedzy w eliminacjach gminnych.

1 miejsce - Dominik Gierma kl. VII a, który 7 kwietnia weźmie udział w eliminacjach powiatowych

3 miejsce - Miłosz Jastrzębski kl. VII b

Wielki GRATULACJE dla wszystkich uczniów za uczestnictwo a w szczególności dla tych, którzy znaleźli się na podium. Już 7 kwietnia odbędzie się kolejny etap konkursu. Trzymamy kciuki za Dominika!