Projekt plastyczny "Portret Jadwigi Mikody"

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Wychowankowie, Absolwenci Szkoły Podstawowej w  Grzymałkowie, zapraszamy WSZYSTKICH do udziału w plastycznym projekcie "Portret Jadwigi Mikody". Celem naszego projektu jest zaangażowanie jak najwięcej osób, które wykonają pracę plastyczną (może to być np. portret, pobyt w obozie lub inny moment z życia nauczycielki).Pracę plastyczną należy wykonać dowolną techniką i na dowolnym formacie (nie mniejszym niż A4). Wykonaną pracę dostarczyć należy do szkoły lub poinformować telefonicznie o miejscu jej odbioru.

Wszystkie prace będą zaprezentowane na wystawie podczas letniego festynu (maj / czerwiec) oraz podczas uroczystości nadania imienia szkole 8 grudnia 2022 roku. Poniżej zamieszczamy zdjęcia jakimi dysponujemy dzięki rodzinie naszej patronki.Niech będą inspiracją podczas tworzenia Waszych dzieł sztuki. Może ktoś wpadnie na pomysł pracy, w której przedstawi „Naszą bohaterkę” w obozie, a jej obozowy nr to 46488 . Zapraszamy do udziału    i czekamy na prace do 30 kwietnia br.

Do dzieła.