Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 cz.I

Za nami pierwszy etap zakończenia roku szkolnego 2022/2023. Dzisiaj odbyła się akademia przygotowana przez ósmoklasistów pod kierunkiem wychowawców i nauczyciela muzyki. Rozpoczęła się ona przekazaniem sztandaru szkoły uczniom z klasy szóstej oraz wspólnym odśpiewaniem hymnu. Pani Dyrektor Małgorzata Dąbrowska i Pani Wicedyrektor Barbara Kolus dokonały podsumowania osiągnięć całorocznej pracy uczniów, a zasłużonym wręczyły nagrody i dyplomy. Najwyższą średnią w tym roku szkolnym uzyskała uczennica klasy VI b Weronika Gos - 5,50. Swoją obecnością zaszczycili nas Wójt Gminy Mniów p. Piotr Wilczak i Wicewójt p. Michał Milcarz, którzy wręczyli uczniom stypendia za wysoką średnią. Za osiągnięcia sportowe wyróżnieni uczniowie otrzymali karnety na basen, a trener p. Dariusz Karbownik statuetkę.
Zapraszamy do galerii zdjęć z przebiegu uroczystości.